Priatelia Gentiany !

Rok 2020 bol pre nás ako pre mnohých náročný. Museli sme presunúť skautovanie do online sveta a veľa akcií zrušiť ako napríklad náš milovaný letný tábor. Napriek tomu sme fungovali a pomáhali mestu so zvládnutím pandémie. Nosenie obedov, šitie rúšok a pripravenosť pomôcť všade tam, kde to bude potrebné. Na všetky dobré veci z predošlých rokov by sme chceli nadviazať aj v roku 2021 a ak sa podarí, tak niečo nové k nim aj pridať.

Napríklad máme v plánepravidelne aktualizovať túto našu webstránku a sociálne siete, zintenzívniť komunikáciu s rodičmi a verejnosťou, uskutočniť letný tábor, dotiahnuť veci z oblasti bezpečnosti a materiálneho zabezpečenia, venovať osobitnú pozornosť vzdelávaniu našich dobrovoľníkov.

Samozrejme, každý cieľ niečo stojí, neraz aj peniaze. Vyškolenie jedného dobrovoľníka nás stojí napríklad 40 – 130€ (podľa typu kurzu). Preto Vám budeme veľmi vďační, keď nás podporíte aj finančne, napríklad prostredníctvom takej skvelej možnosti, akou je venovanie 2% dane z príjmov. Či už ste zamestnancom, živnostníkom alebo právnickou osobou… nižšie nájdete stručný návod ako na to.

Sme Vám vďační za akúkoľvek podporu a veríme, že o nás budete počuť len to dobré.

AKO NÁS PODPORIŤ 2%

som živnostník

som právnická osoba (firma)

Ak ste v roku 2021 odpracovali dobrovoľnícky minimálne 40 hodín, môžete poukázať až 3% z dane z príjmov. Ak ste tieto hodiny odpracovali dobrovoľnícky v rámci 53. zboru Gentiana Dolný Kubín a nemáte ešte o tom potvrdenie, potom neváhajte vyplniť tento formulár a my Vás budeme čím skôr kontaktovať.

v roku 2020 ste nás podporili

vďaka!